Obuwie robocze, ochronne na lato, sandały dla kobiet

Zachowanie zasad bezpieczeństwa powinno być priorytetem dla każdego zakładu pracy. Odpowiedni ubiór pozwala wyeliminować ryzyko wielu urazów, dlatego warto zainwestować w solidne ubranie ochronne, w tym bezpieczne buty dla kobiet.

Obuwie ochronne dla kobiet może mieć różne zastosowania i bardzo się od siebie różnić w zależności od tego gdzie jest stosowane.  Obuwie ochronne w służbie zdrowia, zakładach chemicznych, służbach porządkowych i innych będzie mieć różne parametry.

Wszystkie modele obuwia powinny gwarantować  ochronę przed niebezpiecznymi substancjami i zapewniać odpowiednią stabilizację stopy. Praca w fabryce, magazynie itd może trwać wiele godzin dlatego istotne jest aby buty dla kobiet był odpowiednio wyprofilowane tak aby pasowały do kobiecej stopy.

W sklepach internetowych znajdziesz sandały robocze damskie o różnych fasonach i kolorach, przystosowane do wykonywania konkretnych czynności. Pracowniczkom służby zdrowia, czy przemysłu spożywczego zwykle wybierają śnieżnobiałe sandały z paskiem – pasujące do lekarskiego czy pielęgniarskiego stroju. W miejscach gdzie występuje duże zapylenie lub zawilgocenie jak budowy, lepiej doskonale sprawdza się obuwie ze zwiększoną odpornością na absorpcje wody. Zwykle tego typu obuwie oznaczone jest normą S3.

Kupując obuwie ochronne warto zadbać by spełniałą najwyższe normy jakościowe. Wśród popularnych producentów obuwia możemy wyróżnić obuwie Beta, Urgent, PPO, Bata i inne.  Do każdego modelu obuwia ochronne załączany jest dokument potwierdzający certyfikaty posiadane przez dany model obuwia.

Stabilność i komfort chodzenia zależna jest od profilowanej, mocnej podeszwy i absorpcji energii w części piętowej. W sandałach ochronnych dla kobiety  warto sprawdzić czy wykorzystano podeszwy antypoślizgowe, olejoodporne i antyelektrostatyczne, absorbujące energię w części piętowej. Dzięki temu nie odczuwasz dużego zmęczenia, obciążenia nóg i minimalizujesz ryzyko obrzęków i pęcherzy.

Źródło

https://www.narzedziak24.pl/ochrona-bezpieczenstwo/buty-robocze/wyprzedaz.html
https://www.beta24.pl/buty-robocze.html

Leave a Comment